Modne zasłony w liście na wiosnę 2021

Motywy florystyczne już od wielu sezonów goszczą w modnie urządzonych wnętrzach. Zbliżająca się wiosna nie będzie odbiegała pod tym względem od reguły. Liście, pędy i kwiaty ozdobią już nie tylko pościele i stoły, ale również okna. Sprawdź najmodniejsze zasłony w liście na wiosnę 2021!

Zielone zasłony – ponadczasowy trend
Zasłony w kwiaty i liście stały się modne kilka lat temu i od tamtego momentu nie schodzą z piedestału najpiękniejszych ozdób okiennych. To mocna kontra w stosunku do stonowanych zasłon w odcieniach nude, które także są bardzo lansowane przez projektantów wnętrz.

Trzeba zauważyć, że zasłony w liście i kwiaty w ostatnim czasie zyskały zupełnie odmienny charakter. W dobie przedłużającej się pandemii, wiele osób chce stworzyć sobie przytulny kącik, w którym poczuje się jak na rajskich wakacjach, o które w aktualnych warunkach bardzo trudne. Stąd właśnie zielone motywy na zasłonach.

Piękne, kolorowe zasłony w oknach nie tylko ozdobią pomieszczenie, ale poprawią nastrój osób, które w nim przebywają. Sprawdź, czym kierować się podczas wyboru idealnych zielonych zasłon!

Do jakich wnętrz pasują zasłony w liście?
Zasłony z motywami florystycznymi najlepiej prezentują się w prostych i minimalistycznych wnętrzach, na przykład urządzonych w stylu skandynawskim. Jeśli pokój zachowany jest w stonowanej kolorystyce i nie znajduje się w nim wiele ozdób, zasłony w liście lub w kwiaty doskonale go uzupełnią. Z wzorzystych i kolorowych zasłon należy zrezygnować we wnętrzach bogato zdobionych i bardzo kolorowych. Wówczas łatwo o niepożądany efekt przesady!

Zasłony w liście – najmodniejsze wzory
Wzorzyste zasłony w liście ożywią każde wnętrze. Nawet, jeśli pomieszczenie jest udekorowane bardzo oszczędnie, ta prosta ozdoba okien wypełni je pozytywną energią. Zielone zasłony w egzotyczne liście to bardzo wyrazisty trend, który sprawdzi się w każdym domu wiosną oraz latem. Niezmiennie popularne pozostają zasłony w liście monstery. Ta modna w czasach PRL roślina zyskała swoje drugie życie i dziś musi znaleźć się w każdym modnym wnętrzu. Jeśli nie masz ręki do roślin, postaw na zasłony w monsterę – w takiej postaci sprawdzi się równie fantastycznie. Pamiętaj, że zasłony w liście nie muszą być konieczne zielone. Chcąc zaskoczyć wszystkich niebanalną ozdobą okna, warto postawić na liściaste zasłony np. w kolorze żółtym.

Romantyczne zasłony w kwiaty
Nie każdy dał się porwać modzie na zieleń i liście na zasłonach. Na całe szczęście, w aktualnych trendach znalazło się miejsce na kwiatowe zasłonki, idealne do ciepłego i przytulnego wnętrza. Kolorowe kwiaty, podobnie jak liście, szybko ożywią przestrzeń, lecz jednocześnie dodadzą jej elegancji i wyrafinowania. Zasłony w kwiaty przywodzą na myśl klimaty vintage – staromodne tapety w kwiaty i barwne ozdoby stołów. Jeśli w twoim domu znajduje się sporo retro-mebli, kwiatowe zasłony podkreślą ich urok.

Modne zasłony w drobne wzory roślinne
Jeśli nie przepadasz za dużymi i barwnymi wzorami na zasłonach, postaw na minimalizm. W naszym sklepie znajdziesz zasłony do salonu i sypialni z bardzo drobnymi, delikatnymi wzorami florystycznymi. Subtelne pędy i listki nie będą wychodziły na pierwszy plan, a zarazem wspaniale uzupełnią pomieszczenie urządzone w wyważonym stylu.

Powitaj wiosnę zasłonami w liście i kwiaty
Zasłony w kwiaty i liście zwiastują zmiany. Czy można zaprosić wiosnę do swojego w domu piękniejszy sposób? Udekoruj swoje okna najpiękniejszymi zasłonami i ciesz się pierwszymi, słonecznymi dniami!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *